Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
(093) 005-72-13
(098) 278-42-07
Пн.- Пт.: 09.00-17.00, Сб.Нд - вих.

Теплові насоси

Якісні теплові насоси у Вінниці

   Тепловий насос повітря – вода це прилад, який перетворює низько потенційну енергію навколишнього середовища(викачану з повітря)  в високопотенційний ресурс теплоносія, придатний для застосування в системі обігріву по циклу Карно. Використовуючі електроенергію при цьому в середньому від 1,8(при - 20) до 6(при +20) разів менше. Його сезонний коефіцієнт ефективності складає в 3 рази менше споживання в порівнянні з генеруванням.

Наше підприємство поставляє якісні теплові насоси бренду Folansi по системі роботи повітря-вода. Наші теплові насоси акредитовані в енергозберігаючих програмах iqenergi і є надійним обладнанням з високим рівнем енергоефективності.
     В них встановлені найсучасніші компресори компанії Panasonic.

Гарантія на обладнання 2 роки. Експлуатаційний термін 10 років. Вартість від 1250 у.о за номінальну теплову потужність 4.8 кВт (споживає при цьому лише 1,2 квт!!!) .

Однією з переваг застосування теплового насоса є відсутність необхідності введення в будинок трьох фаз (це коштує від 1500у.о) або значного підняття потужності коли це необхідно для електроопалення. Тепловий насос при цьому виробить тепла в 3 рази більше ніж електрокотел, а влітку в 5 разів більше в порівнянні з традиційними нагрівальними елементами (тенами). Навіть вже на цьому одному моменті тепловий насос окупається одразу після його встановлення.

А якщо врахувати цілорічну експлуатацію, то термін окупності тільки на вартості електроенергії яку він заощадить становить 16 місяців ... При установці з самого початку замість електрокотла то приносить суцільний прибуток.

В СЕРЕДНЬОМУ ПЕРЕВЕДЕННЯ БУДИНКУ ДО 120М2  НА ТЕПЛОВИЙ НАСОС КОШТУЄ 2000УЕ.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ЕНЕРГОРЕСУРС ПЛАНЕТИ!

ЗМЕНЬШИТЬ В 3 РАЗИ ВПЛИВ ЛЮДИНИ НА ЕКОСИСТЕМУ ПЛАНЕТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ!

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.